surgery implant

ایمپلنت ساده روی بیماران سالم نیازی به تجویز آنتی بیوتیک ندارد. اما اگر جراحی وسیع باشد، می توان از یک ساعت قبل از آغاز تا یک هفته پس از جراحی از آنتی بیوتیک خوراکی استفاده نمود. به علت تورم بعد از جراحی استفاده از پک یخ برای ساعات اول توصیه میشود.

برای کنترل بهتر پلاک خصوصا در روز اول که عملا امکان استفاده از مسواک وجود ندارد، می توان از دهان شویه کلرهگزیدین استفاده کرد. برای کنترل درد توصیه میشود از مسکن استفاده شود. معمولا از بیمار درخواست می شود که برای چند روز اول از رژیم غذایی نرم استفاده کند و سپس آرام آرام به خوردن غذاهای معمولی بپردازد. دوری کردن از الکل یا سیگار حداقل برای 2-1 هفته پس از عمل باعث موفقیت بیشتر مراحل ترمیم خواهد شد.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 100% (3 Votes)

ویدیو های تازه

bekhane besharat laminait
1589

پیشنهاد ویژه برای مطالعه

متخصص ارتودنسی

متخصص ارتودنسی

ارتودنسی در بسیاری از کشورهای دنیا با تفاوتهایی آموزش داده می‌شود. در ایران یک دندانپزشک پس از ۶ سال...
ارتودنسی

ارتودنسی

مرتب کردن یا ردیف کردن دندان ها، بیشتر افراد فکر می کنند ارتودنسی فقط به خاطر زیبایی انجام می شود، در حالی که این درمان برای سلامتی دهان ضروری می باشد.

ایمپلنت

ایمپلنت دندانی

دندان هایی شبیه دندان های واقعی و طبیعی خود داشته باشید، ایمپلنت ها راه حل ساده تری ارائه میدهند، کاشت دندان روشی جدید برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته

تشخیص

تشخیص

پیشگیری قبل از هرگونه پوسیدگی یا تشخیص مشکلات دهان و دندان، مراجعه منظم به کلینیک دندانپزشکی رویال با برنامه ریزی منظم، متخصصین در کنار شما هستند

ترمیمی و زیبایی

دندانپزشکی زیبایی

تشخیص و درمان ضایعات و پوسیدگی سطوح دندانی اصلاح شکل و رنگ دندانهای جلو و ترمیم شکستگی و بستن فضای بین دندانی، اصلاح طرح لبخند، روکش دندان

معجزه ارتودنسی

امروزه با ارتودنسی زیبایی دندان و ردیف بودن آن تنها به سینما و ستاره ها ختم نمیشود و انحصاری نیست!

به طور کلی درمان های ارتودنسی به دو روش درمان با کمک دستگاه هایی ثابت و متحرک تقسیم میشوند. انواع مختلف درمان های ارتودنسی، بسته به اختلالات دقیق دندان یا فک فرد وجود دارد.

نمونه عکس های قبل و بعد ارتودنسی به شما کمک می کند نه تنها نوع درمان مناسب ارتودنسی خود را پیدا کنید بلکه متوجه خواهید شد در انتها نتیجه رضایت بخشی از درمان ارتودنسی در بر خواهید داشت.

عکس های قبل و بعد از درمان ارتودنسی
قبل از ارتودنسیبعد از ارتودنسی