دندان کرسی

هر انسان بطور معمول در هر فک 16 دندان دائمی دارد كه اخرین ان كه در سن حدود 18 سالگی در انتهای ردیف دندانی میرویند به دندان عقل معروف است .

قبل از دندان عقل دو دندان آسیای بزرگ وجود دارد كه عمده نیروی جویدن فک با این دو دندان اعمال میشود این دو دندان و دندان عقل در اصطلاح عامه به دندانهای كرسی مشهورند. پس در هر طرف فک سه دندان كرسی و در مجموع دهان 12 دندان كرسی در یک شخص بالغ دیده میشود به شرطی كه دندانهای عقل رویش پیدا كرده باشد.

دندان آسیاب یا کرسی سه نوع هستند : دندان‌های آسیاب کوچک، دندان‌های آسیاب بزرگ و دندان عقل

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 100% (1 Vote)

ویدیو های تازه

bekhane besharat laminait
1589
ارتودنسی

ارتودنسی

مرتب کردن یا ردیف کردن دندان ها، بیشتر افراد فکر می کنند ارتودنسی فقط به خاطر زیبایی انجام می شود، در حالی که این درمان برای سلامتی دهان ضروری می باشد.

ایمپلنت

ایمپلنت دندانی

دندان هایی شبیه دندان های واقعی و طبیعی خود داشته باشید، ایمپلنت ها راه حل ساده تری ارائه میدهند، کاشت دندان روشی جدید برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته

تشخیص

تشخیص

پیشگیری قبل از هرگونه پوسیدگی یا تشخیص مشکلات دهان و دندان، مراجعه منظم به کلینیک دندانپزشکی رویال با برنامه ریزی منظم، متخصصین در کنار شما هستند

ترمیمی و زیبایی

دندانپزشکی زیبایی

تشخیص و درمان ضایعات و پوسیدگی سطوح دندانی اصلاح شکل و رنگ دندانهای جلو و ترمیم شکستگی و بستن فضای بین دندانی، اصلاح طرح لبخند، روکش دندان

معجزه ارتودنسی

امروزه با ارتودنسی زیبایی دندان و ردیف بودن آن تنها به سینما و ستاره ها ختم نمیشود و انحصاری نیست!

به طور کلی درمان های ارتودنسی به دو روش درمان با کمک دستگاه هایی ثابت و متحرک تقسیم میشوند. انواع مختلف درمان های ارتودنسی، بسته به اختلالات دقیق دندان یا فک فرد وجود دارد.

نمونه عکس های قبل و بعد ارتودنسی به شما کمک می کند نه تنها نوع درمان مناسب ارتودنسی خود را پیدا کنید بلکه متوجه خواهید شد در انتها نتیجه رضایت بخشی از درمان ارتودنسی در بر خواهید داشت.

عکس های قبل و بعد از درمان ارتودنسی
قبل از ارتودنسیبعد از ارتودنسی